Zrób pierwszy krok!


witaj


Poznaj opinie naszych studentów


„Funkcjonowanie studiów e-learning opiera się w głównej mierze o sprawną wymianę informacji. Pod tym względem studia na odległość ZPSB rzucają na kolana – błyskawiczne odpowiedzi z dziekanatu, niesamowicie przejrzyste materiały oraz intuicyjna platforma. To czynniki sukcesu, które pozwalają odpowiedzieć znacząco TAK, przy odpowiedzi na pytanie: Czy warto? Polecam.”

Maciej, student II roku studiów I stopnia, specjalność: Informatyka gospodarcza


„Uważam, że studia w systemie e-learning są idealną formą studiowania dla osób pracujących zawodowo, które potrzebują podniesienia swoich kwalifikacji i wiedzy. Terminy zjazdów są dogodne a praca na platformie e-learningowej, jak i kontakt z kadrą wykładowców bardzo wygodne i elastyczne. Mogę uczyć się wtedy, kiedy mam czas, w domu, na urlopie czy w delegacji. Studiowałam wcześniej zaocznie na innej uczelni, ale częste terminy zjazdów i mała dostępność wykładowców zmusiły mnie do zrezygnowania z tej formy nauki, po prostu więcej czasu spędzałam w szkole a nie w pracy. Obecnie jestem na studiach I stopnia, ale wiem, że na pewno studia II stopnia będę kontynuowała w systemie e-learningu w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.”

Magdalena, studentka II roku studiów I stopnia, specjalność: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw


„Studia e-learning dla mnie to jedyna możliwa forma kontynuacji nauki. Wygodne, bo pozwalają na racjonalne wykorzystanie czasu, tańsze bo ograniczają do minimum koszty przejazdów ale jednocześnie wymagają dużo samodyscypliny. Platforma jest przejrzysta, zawiera wszelkie niezbędne informacje. Opracowane materiały umożliwiają samodzielną naukę a formy kontaktu z wykładowcami: czat ,fora dyskusyjne, maile, a także telefon pozwalają na konsultację procesu dydaktycznego.”

Jacek, student III roku studiów I stopnia, specjalność: Ekonomika i organizacja turystyki

„Studia w trybie E-learning oceniam bardzo pozytywnie. Nigdy nie miałem styczności z tą formą nauki. Biorąc pod uwagę, iż mieszkałem parę lat w Danii w Kopenhadze pragnąłem ten czas wykorzystać na dokończenie studiów. Szczecin jest położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym z Europą Zachodnią. Dobre strony studiowania w tym trybie są takie, że jest to dobre dla osób, które są aktywne zawodowa albo maja rodziny i pragną ukończyć studia magisterskie. Nie ma potrzeby spędzania dużo czasu na uczelni. Ma się dużą swobodę w nauce. Samemu się organizuje swój czas nauki, pracy. Jest to duży plus. Taka forma studiowania jednak wymaga samodyscypliny. Trzeba umieć sobie zorganizować czas tak, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnia chwilę. Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie tą formę nauki:)”

Mariusz, absolwent studiów II stopnia, specjalność: Gospodarka turystyczna

Przetestuj bezpłatnie możliwości naszej platformy oraz poznaj nasze materiały dydaktyczne


Ucz się!

ucz sie

Sprawdzaj się!


Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 10 wrzesień 2012, 10:44